Objednejte si bezplatnou technickou prohlídku,
v rámci které Vám navrhneme optimální technické a cenové řešení odvodu spalin.
Nové komíny Kovové komíny Zděné komíny Spalinové ventilátory

Zděné komíny

Profesionálové v oblasti výstavby nových komínů

Navrhujeme a současně realizujeme vhodná řešení odvodu spalin do volného ovzduší pro rodinné a bytové domy, rekreační, průmyslové a jiné objekty, ve kterých se můžete s komíny setkat. Veškeré práce provádíme tak, aby splňovaly české a evropské technické normy, příslušná technická pravidla a předpisy. Náš systém řízení kvality zaručuje dokonalou a kvalitně odvedenou práci. Vysoká odbornost našich pracovníků garantuje kvalitní provedení dodávek. Přinášíme ideální technické řešení ušité přímo na míru. Na všechny naše komíny poskytujeme garanci pět až třicet let, dle zvoleného systému.

Stavba nových komínů je společně s rekonstrukcí stávajících komínů naší hlavní činností. Nabízíme komplexní realizaci nové spalinové cesty od návrhu spalinové cesty po výstupní revizi.

Při výstavbě nových komínů se nejčastěji uplatňují kovové a keramické komíny. Komíny mohou být vedeny vnitřním prostorem budovy, po fasádě budovy nebo jako volně stojící. Použití většiny komínových systémů je univerzální, což Vás zbavuje závislosti na jednom druhu paliva a nutnosti drahé rekonstrukce.

S výsledky naší práce budete spokojeni. Zajímají Vás další informace o naší společnosti?

Navrhneme optimální řešení

Objednejte si bezplatnou technickou prohlídku Vašeho komínu. Naše služby Vám sníží provozní náklady, komíny pod naším dohledem zajistí pohodu Vašeho domova.

Kovový komín Keramický komín
Kovový komín Keramický komín

Keramické komíny

Keramické komíny jsou výhodné především z důvodu větší odolnosti vůči vyhoření sazí, vůči korozi a kyselinám z kondenzátech spalin, dále z důvodu minimální nasákavosti a dobré životnosti, dovolují více možností řešení vzhledu nadstřešní části komína a vyžadují menší bezpečnou vzdálenost od hořlavých stavebních konstrukcí.

Nevýhodou keramických vložek je riziko prasknutí keramické komínové vložky, větší hmotnost a déle trvající montáž.

Zděné komíny Zděné komíny Zděné komíny Zděné komíny

Nové komíny z kvalitních materiálů

Pro stavbu nových komínů používáme výhradně kvalitní komínové systémy firem CIKO, s.r.o. (komínový systém CIKO® 3V UNIVERSAL), EKO KOMÍNY, s.r.o. (komínový systém EKO-UNIVERSAL) a Schiedel, s.r.o. (komínové systémy ABSOLUT a UNI*** PLUS).

Zděné komíny Zděné komíny Zděné komíny Zděné komíny
Home | O nás | FAQ | Užitečné odkazy | Právní předpisy | Ke stažení | Pracovní příležitosti