Objednejte si bezplatnou technickou prohlídku,
v rámci které Vám navrhneme optimální technické a cenové řešení odvodu spalin.
Nové komíny Kovové komíny Zděné komíny Spalinové ventilátory

Kovové komíny

Profesionálové v oblasti výstavby nových komínů

Navrhujeme a současně realizujeme vhodná řešení odvodu spalin do volného ovzduší pro rodinné a bytové domy, rekreační, průmyslové a jiné objekty, ve kterých se můžete s komíny setkat. Veškeré práce provádíme tak, aby splňovaly české a evropské technické normy, příslušná technická pravidla a předpisy. Náš systém řízení kvality zaručuje dokonalou a kvalitně odvedenou práci. Vysoká odbornost našich pracovníků garantuje kvalitní provedení dodávek. Přinášíme ideální technické řešení ušité přímo na míru. Na všechny naše komíny poskytujeme garanci pět až třicet let, dle zvoleného systému.

Stavba nových komínů je společně s rekonstrukcí stávajících komínů naší hlavní činností. Nabízíme komplexní realizaci nové spalinové cesty od návrhu spalinové cesty po výstupní revizi.

Při výstavbě nových komínů se nejčastěji uplatňují kovové a keramické komíny. Komíny mohou být vedeny vnitřním prostorem budovy, po fasádě budovy nebo jako volně stojící. Použití většiny komínových systémů je univerzální, což Vás zbavuje závislosti na jednom druhu paliva a nutnosti drahé rekonstrukce.

S výsledky naší práce budete spokojeni. Zajímají Vás další informace o naší společnosti?

Navrhneme optimální řešení

Objednejte si bezplatnou technickou prohlídku Vašeho komínu. Naše služby Vám sníží provozní náklady, komíny pod naším dohledem zajistí pohodu Vašeho domova.

Kovový komín Keramický komín
Kovový komín Keramický komín

Kovové komíny

Výhodou nerezových komínů je flexibilita (s komíny lze uhýbat od svislé osy), menší prostorová náročnost, menší hmotnost, snadná montáž, hladký povrch umožňující rychlé ohřátí komínové vložky na provozní teplotu.

Nevýhodou oproti keramickým komínům jsou určitá omezení při vnitřních instalacích ve spojitosti se spotřebičem na pevná paliva, vyšší hodnoty bezpečné vzdálenosti od spalných stavebních konstrukcí a menší odolnost vůči působení spalin.

Kovové stavebnicové komínové systémy jsou vhodné pro odvod spalin od všech typů spotřebičů paliv. Životnost nerezového komínu závisí především na typu materiálu, tloušťce stěny komínové vložky a druhu připojeného spotřebiče paliv.

Kovové komíny Kovové komíny Kovové komíny Kovové komíny Kovové komíny Kovové komíny Kovové komíny Kovové komíny
Home | O nás | FAQ | Užitečné odkazy | Právní předpisy | Ke stažení | Pracovní příležitosti